Cieľ značky EO|MODE ON

Cieľom našej značky EO|MODE ON je priniesť viac ako len pekné a kvalitné produkty. Chceme v ľuďoch aj sami v sebe zapnúť mód niečo robiť, niečo zmeniť. Nakopnúť sa na ten správny smer, nájsť v sebe vášeň k nejakej činnosti, ktorá náš život obohatí. Či ide o kariérny rozvoj, prácu, šport, tvorivosť, kreativitu, životnú zmenu alebo len o spôsob, ako žiť obyčajný pohotový a šťastný život.

Myšlienkou našej značky je túto zmenu začať vo výbere nášho oblečenia, ktorým prestaneme myslieť len sami na seba, ale začneme si uvedomovať celú spoločnosť. Preto je naša značka z veľkej časti orientovaná na eco friendly kolekciu, fair trade marketing a fair wear. Mnoho našich produktov je vyrobených z ekologických materiálov, ako je recyklovaná bavlna, recyklovaný plast, prírodné materiály a certifikovaná organická bavlna.

Spoločnosť, ktorá šije oblečenie našej značky je držiteľom viacerých certifikátov, ktoré dokazujú ich orientáciu na ochranu prírody a zlepšenie pracovných podmienok zamestnancov. Znamená to, že naše odevy boli vyrobené v súlade s environmentalistikou a s pracovnoprávnymi predpismi podľa Medzinárodnej organizácie práce.

EO|MODE ON je značka, ktorá bude prinášať stále niečo nové. Nielen nové produkty, ale aj nové témy, ktoré nám nie sú ľahostajné. Tak poď nájsť ten správny životný „MODE“ spolu s nami.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nákupný košík