Tipy na vianočné darčeky pre celú rodinu

Od Vianoc nás delia už iba dve sviečky na adventnom venci, preto vám prinášame tipy na vianočné darčeky, ktoré potešia naozaj každého.

Darčekové poukazy

Darčekový poukaz je výborný darček, pretože vždy sa trafíte do vkusu obdarovaného. Darčekový poukaz kúpite z pohodlia domova na poslednú chvíľu, dokonca aj deň pre Vianocami. Obdarovaný má čas si vybrať, čo naozaj chce podľa svojho vkusu a toho, čo potrebuje. Hodnota poukážky závisí od vášho rozpočtu. Tento tip na darček sa hodí nielen na Vianoce, ale aj na narodeniny, či meniny.

Darčekový poukaz môžete darovať takmer na čokoľvek, na wellness, masáž, kozmetiku, ku kaderníčke, k barberovi, do obľúbenej kaviarne/reštaurácie, do obľúbeného obchodu atď. Dokonca môžete darčekový poukaz vyrobiť aj vy sami. Napríklad na vašu masáž, na rande s vami. Alebo napríklad aj poukážku na babysitting alebo dogsitting. Ak má obdarovaný dieťa alebo psa môžete mu dať poukážku na stráženie, určite sa niečomu takému veľmi poteší.

Jednu takúto poukážku si môžete kúpiť aj u nás.

Upratovanie, tepovanie, pečenie

Ako vianočný darček môžete tiež darovať upratovanie, tepovanie alebo pečenie. Obdarovanému zaplatíte vianočné upratovanie jeho domu alebo tepovanie či dokonca mu dáte napiecť vianočné koláče. Takýto darček určite poteší takmer každého. Obdarovanému tak ušetríte čas a zmiernite stres z Vianoc.

Slovenská výroba

Ak chcete darovať hmotný darček, rozhodne vám odporúčame podporiť slovenskú výrobu. Slovenské značky, slovenských výrobcov, slovenské produkty. Pretože, keď podporujete slovenskú výrobu podporujete aj sami seba.

Prečítajte si: 14 dôvodov prečo by sme mali pravidelne behať

Kurzy

Čo tak darovať niekomu kurz na jeho hobby. Kurz niečoho, čo chcel vždy skúsiť. Hodiny kreslenia, hrania na gitaru. Alebo akýkoľvek iný kurz niečoho v čom by sa obdarovaný chcel rozvíjať, vzdelávať.

Permanentka

Skvelým darčekom je tiež permanentka napríklad do fitness centra, na plaváreň alebo kamkoľvek kam obdarovaný zvykne pravidelne chodiť.

Lístky do kina, do divadla, na koncert

Super tip na darček sú tiež lístky do kina, do divadla. Niekam, kde by obdarovaný rád išiel, ale sám by si tam lístky nekúpil. Dokonca je už možnosť kúpiť voľné lístky, takže obdarovaný si predstavenie vyberie sám a vy nemusíte mať obavy, či sa trafíte do vkusu.

Predplatné

Čo tak darovať predplatné Netflixu, HBO, Voyo, Apple TV alebo nejakej aplikácie, ktorú obdarovaný používa. Predplatné môžete zakúpiť aj na obľúbený časopis alebo noviny obdarovaného.

Zaujímavý druh kávy, čaju

Má obdarovaný rád kvalitný čaj alebo kávu. Darujte mu zaujímavý druh čaju. Počuli ste už o kvitnúcich čajoch? Ak je obdarovaný kávičkár určite ho poteší zaujímavý druh kávy, ktorý by si sám asi nikdy nekúpil.

Personalizovaný portrét

Zaujímavým darom je tiež portrét obdarovaného alebo jeho rodiny na mieru. My vám odporúčame našu ilustrátorku umenie_od_klaudi. Poprípade môžete podporiť slovenského umelca zakúpením jeho tvorby. Ak chcete nájsť nejakého so zaujímavou tvorbou skúste si prezrieť Sashe, určite vám niekto padne do oka a váš darček bude viac než originálny.

Skutočný darček

Skutočný darček je darček, ktorý by si určite človek sám len tak nekúpil. Vďaka stránke skutocnydarcek.sk môžete prispieť na charitu v mene vášho blízkeho. Týmto darčekom môžete prispieť na obživu, zdravie, vzdelanie a slovenskú republiku.

Čas

Tým najkrajším darom, čo niekomu môžete darovať je váš čas. Venujte mu váš čas, strávte s ním Vianoce. To určite žiadny hmotný darček nenahradí.

Zdroj foto: Pexels

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nákupný košík